SERWIS MASZYN

SZYLDY i BANERY
SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH prowadzony przez naszą firmę zajmuje się naprawami, przeglądami oraz wymianami części wyeksploatowanych w większości wiodących marek maszyn
.

Głównym atutem w tym zakresie usług jest nasza MOBILNOŚĆ – jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa na obszarze całej Polski i rozwiązać problem „w terenie”. Z własnego doświadczenia wiemy, że maszyny są po to, by pracowały, a nie były transportowane po specjalistach, dlatego stworzyliśmy profesjonalny serwis maszyn.

Wyspecjalizowana kadra mechaników będących filarem działalności serwisowej w naszej firmie jest gotowa podjąć zarówno drobną, jaki i bardziej skomplikowaną naprawę, będącą problemem dla Państwa bądź innych firm o zbliżonym profilu.

Podczas napraw bazujemy na podzespołach eksploatacyjnych z zaufanych źródeł, z którymi współpracujemy od długiego czasu.  Dlatego za każdą wykonaną usługę bierzemy pełną odpowiedzialność. Dodatkowo dajemy gwarancję na nasze usługi, co może świadczyć o fachowym podejściu do klienta. Nasz serwis maszyn za priorytet uznaje zadowolenie klienta z wykonanych napraw.

Rodzaje usług wykonywanych przez nasz SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH :

  • przeglądy okresowe oraz serwisowe
  • wymiany okresowe filtrów oraz płynów eksploatacyjnych
  • naprawy układów hydraulicznych

Oprócz wyżej wymienionych jako serwis maszyn budowlanych oferujemy szereg innych usług naprawczych, które bezproblemowo zrealizujemy.

 

Jeżeli masz problem z maszyną i chcesz podjąć z nami współpracę napisz do nas

na adres e-mail: kontakt@atstaszak.pl z dopiskiem w tytule: ” SERWIS”

lub proszę zadzownić pod numer 504 830 122

 

Jedna myśl nt. „SERWIS MASZYN

  1. Pingback: Serwis maszyn budowlanych. - Auto Transport Staszak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *